Collection: Shop
-
Lilly Baskets - Available in multiple styles and sizes
- Sale price
- $174.95
- Regular price
- $174.95
- Unit price
- per
-
Buhera Baskets - Available in multiple sizes
- Sale price
- $165.00
- Regular price
- $165.00
- Unit price
- per
-
Malawi Wave Side Table - Available in multiple colours
- Sale price
- $550.00
- Regular price
- $550.00
- Unit price
- per
-
Spiral Lamps (Dome) - Available in multiple sizes
- Sale price
- $245.00
- Regular price
- $245.00
- Unit price
- per
-
Classic Market Basket - Available in multiple sizes
- Sale price
- $95.00
- Regular price
- $95.00
- Unit price
- per
-
Nongo Baby Gourds - Available in multiple sizes
- Sale price
- $143.00
- Regular price
- $143.00
- Unit price
- per
-
Giant Smooth Nongo Gourds - Available in multiple sizes
- Sale price
- $419.95
- Regular price
- $419.95
- Unit price
- per
-
The Wonky Baskets - Available in multiple sizes
- Sale price
- $144.95
- Regular price
- $144.95
- Unit price
- per
-
Ilala Straight Sided Baskets - Available in multiple sizes
- Sale price
- $124.95
- Regular price
- $124.95
- Unit price
- per
-
Malawi Laundry Basket - Available in multiple sizes
- Sale price
- $75.00
- Regular price
- $75.00
- Unit price
- per
-
Malawi Classic Counter Stool - Available in multiple colours
- Sale price
- $790.00
- Regular price
- $790.00
- Unit price
- per
-
Malawi Traditional Side Table - Available in multiple colours and sizes
- Sale price
- $390.00
- Regular price
- $390.00
- Unit price
- per
-
Malawi Wave Chair - Available in multiple colours
- Sale price
- $1,200.00
- Regular price
- $1,200.00
- Unit price
- per
-
Spiral Lamps (Open) - Available in multiple sizes
- Sale price
- $345.00
- Regular price
- $345.00
- Unit price
- per
-
Tonga Pendant - Available in multiple styles
- Sale price
- $695.00
- Regular price
- $695.00
- Unit price
- per
-
Chipewa Pendant - Available in multiple sizes
- Sale price
- $395.00
- Regular price
- $395.00
- Unit price
- per
-
Patula Cross Weave Pendant - Available in multiple sizes
- Sale price
- $290.00
- Regular price
- $290.00
- Unit price
- per
- Page 1 of 3
- Next page
- choosing a selection results in a full page refresh
- press the space key then arrow keys to make a selection